Arnavutköy Beyaz Eşya Servisi

Menzil Teknik Servis

Arnavutköy beyaz eşya servisi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Beyaz eşyalar ve diğer cihazlar yedek parça olmadan ve her hangi bir beyaz eşya servisi işlemi olmadan kullanılamaz. Bu cihazların uzun süre kullanılabilmesi ve uzun ömürlü olması profesyonel servis şirketlerine olan ihtiyacı artırmıştır. Şirket bazında servis işlemleri 7 gün 24 saat sürmektedir ve her zaman için cihaz tamir işlemi yapılmaktadır. Zamanla yarışan servis ekipleri gün içerisinden birden fazla adrese söz vermektedir.

Bu işte uzman olmak çok önemlidir. Müşteri her zaman servis hizmetinde başarılı olan ve güven veren kişi ve kurumları tercih etmelidir. Şirketimiz bu konuda çözüm odaklı hareket ederek servis işlemlerinde güven vermektedir. Bu işte her zaman yüksek performanslı olmak hayati önem taşıyan bir konudur. Bu sebepten dolayı servisimiz, hizmet esnasında ince eleyip sık dokumaktadır. Arnavutköy beyaz eşya servisimiz ile, her marka beyaz eşyanın bakım, onarımı gibi konularda hizmet alabilirsiniz.

Beyaz Eşyaların Bakımı ve Onarımı

Hayatımıza renk katan ve hayatımızı kolaylaştıran beyaz eşya servisi sektörü işin uzmanı olan kişilere ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya bakım,onarım, tamirat ve montaj işlemlerinde şirketimiz randevu olmadan çalışmamaktadır. Acil durumlarda boşta olan servis aracımız adrese gönderilmektedir. Diğer durumlarda müsait bir zaman dilimi tercih edilmektedir. Bakım, onarım ve tamirat işlemleriyle çözüm odaklı hareket eden şirketimiz, parça destekli servis hizmetiyle çözüm üretmektedir.

Randevu nasıl alınır? Sorusu en çok sorulan sorulardan biridir. Randevu işlemi için öncelikle müşteri hizmetleri aranır ve istenilen bilgiler verilir. Cihazınızın markası, cihazın sorununu, kimlik bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi verdikten sonra uygun bir zaman dilimi tercih edilir. Genellikle mesai dışı, öğle tatili, mesai çıkışı, hafta sonu ve tatil olan günleri randevu için tercih edilmektedir. Arnavutköy beyaz eşya servisi randevu işleminin başarılı bir şekilde yapılmasının ardından ekibimiz anlaşılan gün ve saatte servise gelmektedir.

Adrese gelen ekibimiz ilk aşamada cihazı çalıştırmaktadır. Bu arada müşterinin şikayetleri de dinlenmektedir. Cihazı çalıştıran uzman ekip gereken işlemleri liste halinde hazırlamaktadır. Yedek parça gerekiyorsa ekibimiz bu parçaları araçta hazır bir şekilde bekletmektedir. Tamir ve bakım ücretinin müşteri tarafından onaylanmasının ardından ekibimiz kısa süre zarfında gerekli tamir işlemini yapmaktadır.

Arnavutköy Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya servisi yılın 365 günü gereklidir. Dört mevsim yiyeceklerimizi koruyan buzdolabı ise her evin zorunlu ihtiyacıdır. Çamaşır makinesi de olmazsa olmazlar içerisindedir. Bulaşık makinesi, fırın, davlumbaz ve benzeri birçok cihaz beyaz eşya tamir ve bakım hizmeti kategorisinde değerlendirilmektedir. Tüm beyaz eşyalara ve küçük ev aletlerine yönelik olarak servisimiz Arnavutköy beyaz eşya servisi olarak hizmet sunuyor.

Arnavutköy Beyaz Eşya Servisi Numaralarımız:

0539 566 04 47

0538 550 99 42

Beyaz eşya tamir işlemlerinde ekip olarak güncel yöntemleri tercih ediyoruz. Buzdolabı bakım işlemlerinde ekibimiz buzdolabını çalıştırır ve arıza sebebini tespit eder. Özellikle motorun çalışma performansı bu aşamada minimum seviyeye düşer. Sürekli çalışan buzdolabı soğutma işlemini yeteri kadar yerine getiremez. Motor bakım ve boruların temizlenmesi gibi işlemlerin yanı sıra buzdolabı için gerekli olan bütün işlemler beyaz eşya servisi ekibi tarafından yapılır.

Arnavutköy Çamaşır ve Bulaşık Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi arızaları da hayatı olumsuz etkileyen durumlardır. Çamaşır makinelerinde motor arızası, kayış arızası, elektronik beyin arızası ve bilya arızası en çok karşılaşılan arızalardır. Bu arızalarda ekibimiz yerinde etkili çözüm seçenekleriyle çamaşır makinesini tekrar kullanılabilir hale getirmektedir. Profesyonel yöntemlerle gerçekleştirilen çamaşır makinesi arıza ve bakım işlemleri 7/24 gerçekleşmektedir.

Bulaşık makineleri de zaman zaman arıza yapabilir. İç kısımdaki pervane, tahliye boruları ve elektronik aksamlar zaman zaman arıza yapabilir. Bu durumda bulaşıklarınız yarım kalabilir. Servis hizmetiyle kısa sürede bulaşık makinesi kullanılabilir hale getirilmektedir. Yedek parça ve işçilik servis hizmetinde farklı fiyatlandırılmaktadır.

Arnavutköy beyaz eşya servisi konusunda var olan ihtiyaçlarınızın giderilmesi adına dilediğiniz her zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Menzil teknik servis olarak, Arnavutköy kombi servisi, kombi bakımı, beyaz eşya tamir ve bakım gibi çok sayıda hizmeti bir arada sunuyoruz.

Servis Çağır