Kombi Cihaz Tamiri ve Bakımı

Menzil Teknik Servis

Kombi Cihaz Tamiri ve Bakımı

Kısa zaman öncesine kadar sobanın yerini alan ve günlük hayatımızın konforunu üst seviyede tutan kombiler bakım isteyen cihazlardır. Bu cihazlar doğal gazın oluşturduğu is nedeniyle kirlenir ve çalışma performansını kaybetmeye başlar. Kombi servisi bu aşamada gereklidir. Bu durumda cihazın bacası, eşanjörü ve diğer parçaları tıkanmaya başlar. Ses çıkaran, gaz kaçıran ve çok ısınan bir kombi çok tehlikelidir. Su damlatan kombi de kullanılmamalıdır. Gaz ile çalıştığı için yetkili olmayan kişilerin cihazı tamir etmeye çalışması veya yerini değiştirmesi çok tehlikeli bir durumdur.

Kombi Cihaz Tamiri ve Bakımı

Kombiler çok sayıda irili ufaklı parçanın bir araya gelmesiyle oluşuyor. Ve parçalardan bir kaç tanesinin vazifesini yerine getirememesi durumunda kombilerde arıza durumu oluyor. Vatandaşlarımızın yaptığı en büyük yanlışlardan bir tanesi ise teknik bilgi sahibi olmadan arızaya müdahale etmeye çalışmaktır. Bu durum çoğu zaman arızayı daha da büyütebiliyor. Ve daha çok masraf açabiliyor.

Kombi cihaz bakım işlemlerinde eşanjör temizliği, baca temizliği, iç kısımların temizliği ve elektronik aksamın kontrol işlemleri düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Bakım ve onarım işlemlerinde cihazın genel özellikleri dikkatli bir şekilde ele alınmaktadır. Servisimiz kombi bakım işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bakım ve tamir işlemleri için Arnavutköy kombi servisi kuruluşumuz aracılığıyla talepte bulunabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Servis Çağır